ПРО АВТОРА

Наталія Капустенко народилася 22 квітня 1977 р. в місті Кишиневі в сім'ї художників.
її дідусь, відомий художник — Олександр Іванович Гушанов, бабуся — Емма Микитівна Гушанова (Федорова), художник-оформлювач і живописець, яка пропрацювала все життя в художньому фонді СРСР. Мати — Наталія Олександрівна та батько — Олександр Іванович Капустенко в 1984 р. закінчили художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту, і пропрацювали багато років художниками-оформлювачами. Природно, Наталія почала малювати з раннього дитинства.

2000 - закінчила Міжнародну Академію Права і Аудіовізуальних мистецтв. Дипломна робота Наталії була нагороджена премією союзу Архітекторів.

Творчість Наталії Капустенко — це пейзажі, натюрморти маслом на полотні, гобелени. А також Наталя працює в рідкісній оригінальній техніці — живопис по склу. її роботи повні кольору і світла, радості та гарного настрою.

1995 - участь у Першій Республіканській виставці слов'янської культури. 1996 - музей Петру Мовіле в Кишиневі придбав гобелен "портрет Петру Мовіле" (Петро Могила).

1999 - за участь у міжнародному фестивалі народної творчості в Києві присвоєно звання «Народний майстер».

2001 - Перша персональна виставка на єгипетську тему в Кишиневі.

2002 - Персональна виставка на японську тему.

2003 - Персональна виставка молдавського пейзажу.

2004 - Наталія переїжджає до Москви, де працює дизайнером і займається живописом. Після народження сина Микити, переїжджає до України.

2010 - Персональна виставка в Києві, за сприяння посольства Молдови. На ній були представлені дві колекції — «Райські місця Молдови та Криму» — полотно, олія і «Подорож на край Всесвіту» — живопис по склу.

Також Наталія ілюструє дитячі книги, які пише сама та її мама, теж Наталія Капустенко.

Роботи Наталії Капустенко беруть участь у багатьох виставках і знаходяться в приватних колекціях України, Молдови, Росії, Туреччини, Ізраїлю, Румунії, Польщі, Греції, Франції, Вірменії.


Купить диплом техникуа дипломы техникума education-ua.com.